Výsledky závodů

Výsledky Carp Cup Ostrata IX. (17.09 – 20.09.2020)

  1. CT KRMIVA HULÍN – 42,47 Kg
  2. CT Wonk team – 42,17 Kg             
  3. CT Kuba a Kubikula – 41,23 Kg
  4. CT THOR fishing – 34,34 Kg
  5. CT Stainless steel carp team – 33,71 Kg
  6. CT Janečkovi – 33,44 Kg
  7. CT Duo Carp – 31,31 Kg
  8. CT LEMASTRA – 29,04 kg
  9. CT El Loco – 26,81 Kg
  10. CT RSLZ LUHAČOVICE – 22,53 Kg
  11. CT Kobra – 21,38 kg
  12. CT Fishdesign.cz – 19,67 kg

Vítěz sektoru:

  1. CT Stainless steel carp team
  2. CT THOR fishing
  3. CT Duo Carp

Největší ryba:

CT Wonk team – kapr obecný 12,87 Kg

CT Wonk team – kapr obecný 3,75 Kg první ryba závodu

Poděkovaní:

KRMIVA HULÍN – doplňkové ceny.

________________________________________________________________________

Závody dvojic (týmové) – 24.07 – 26.07.2020

  1. CT PMS – 97,9 Kg
  2. CT HANDFISH – 91,36 Kg             
  3. CT Malý Řízek – 79,02 Kg
  4. CT Stainless steel carp team – 56,15 Kg
  5. CT Pat&Mat – 51,15 Kg
  6. CT Carp Hunters Brno – 49,2 Kg
  7. CT Carp team Prace – 26,8 Kg
  8. CT Šupina – 21,08 Kg
  9. CT JIMIDO – 19,07 Kg
  10. CT Hledá se Kapr – 16,42 Kg
  11. CT MB – 11,48 Kg
  12. CT Hungarian – 6,75 Kg

Vítěz sektoru:

  1. CT Stainless steel carp team
  2. CT Pat&Mat
  3. CT Carp team Prace

Největší ryba:

CT HANDFISH – Kapr obecný 11,63 Kg

Poděkovaní:

Rybaření PRO – doplňkové ceny.

Zdeněk Juřík – myslivecké sdružení Ostrata

________________________________________________________________________

Výsledky Carp Cup Ostrata VIII. (18.06 – 21.06.2020)

  1. CT Shaman a SUGI – 36,25 Kg
  2. CT Carp Killer – 34,85 Kg             
  3. CT Rapest – 34,54 Kg
  4. CT Duo Carp – 33,48 Kg
  5. CT Pat a Mat – 32,93 Kg
  6. CT MLM – 31,35 Kg
  7. CT Lemastra- 29,62 Kg
  8. CT Stainless steel carp team – 24,24 kg
  9. CT THOR Fishing – 18,61 Kg
  10. CT Kobra – 18,24 Kg
  11. CT Jeremont – 10,25 kg
  12. CT PMS – 3,25 kg

Vítěz sektoru:

  1. CT MLM
  2. Duo Carp
  3. CT Pat a Mat

Největší ryba:

CT Duo Carp – kapr obecný 11,24 Kg

CT Carp Killer – kapr obecný 7,73 Kg první ryba závodu

Poděkovaní:

Rybaření PRO – doplňkové ceny.

NONSTOP Fishing Shaman – cena za nejtěžší rybu závodu

________________________________________________________________________

Závody jednotlivců – ukončená (22. – 24.11.2019)

Největší ryby:

Marek Mana – Karp 8,16 Kg

Pořadí:

  1.  Marek Mana – 26,39 Kg
  2. Zdeněk Hudec – 15,15 Kg
  3.  Jan Cáhlík – 11,31 Kg

Poděkování:

Rybaření – PRO 

________________________________________________________________________

Výsledky Závodu dvojic II: 2019 (04.10 – 06.10.2019)

Největší ryby:

Daniel Michl – Kapr 10,09 Kg

Pořadí:

  1. Josef Vašina – 79,94 Kg
  2. Daniel Michl – 51,85 Kg
  3. Stanislav Čáp – 40,27 Kg

Vítěz sektoru:

  1. Roman Hapal
  2. Zdeněk Kamínek
  3. Michal Bětík ml.

Poděkování:

MIRALAND

Rybaření Přerov A.S.

Zdeněk Juřík – myslivecké sdružení Ostrata

Rybaření – PRO 

 

________________________________________________________________________

Výsledky Carp Cup Ostrata VII. (19.09 – 22.09.2019)

  1. CT Koniferum – 42,39 Kg
  2. CT Stainless steel carp team 1 – 38,97 Kg             
  3. CT ANI ŤUK – 38,06 Kg
  4. CT Janečkovi – 30,33 Kg
  5. CT Pat a Mat – 30,02 Kg
  6. CT Stainless steel carp team 2 – 29,64 Kg
  7. CT Krakati – 28,04 Kg
  8. CT SK Team – 19,52 Kg
  9. CT Pohoda – 15,45 Kg
  10. CT Duo Carp – 13,61 Kg
  11. CT ToFra – 3,72 kg
  12. CT Kobra

Největší ryba:

CT Koniferum – Kapr obecný 9,48 Kg

Celkem se ulovilo 96 Ks 541 Kg (zapsané úlovky).

Poděkovaní:

Rybaření PRO – doplňkové ceny.

________________________________________________________________________

Výsledky Závodu dvojic 2019 (26.07 – 28.07.2019

Uloveno: 

96 ks Kapra (451,4 Kg), 3 ks Jesetera, 1 Ks Sumce

Největší ryby:

Radim Hyvnar – Kapr 8,68 Kg

Pořadí:

  1. Michal Plesník – 63,04 Kg
  2. Markéta Malins – 35,22 Kg
  3. Stanislav Čáp – 30,77 Kg

Vítěz sektoru:

  1. Lukáš Řihák – 25,95 Kg
  2. Karel Kovar – 25,71 Kg
  3. Miroslav Gerát – 23,75 Kg

Poděkování:

Zdeněk Juřík – Ostrata

Rybaření – PRO 

________________________________________________________________________

Výsledky Carp Cup Ostrata VI. (18.04 – 21.04.2019)

  1. CT Duo Carp – 40,32 Kg
  2. CT Stainless steel carp team 1 – 38,55 Kg             
  3. CT Stainless steel carp team 2 – 36,87 Kg
  4. CT RSLZ Luhačovice – 29,48 Kg
  5. CT Kobra – 29,34 Kg
  6. CT Carp Future – Jet Fish – 28,97 Kg
  7. CT Ludra Carp – 27,58 Kg
  8. CT Durch – 24,84 Kg
  9. CT Carp Valaši – 23,62 Kg
  10. CT Black Carp – 23,55 Kg (8
  11. CT Pat a Mat – 19,96 kg
  12. CT ToFra – 15,29 Kg

Největší ryba:

CT Duo Carp – Kapr obecný 10,51 Kg

Celkem se ulovilo 108 Ks (zapsané úlovky).

Poděkovaní:

  • Kovin Fish Zlín – za doplňkové ceny

________________________________________________________________________

Výsledky Carp Cup Ostrata V. (20.09 – 23.09.2018)

  1. CT RSLZ Luhačovice – 43,90 Kg
  2. CT MK Fishing – 32,96 Kg             
  3. CT Sportcarp – 32,60 Kg
  4. CT Duo Carp – 32,31 Kg
  5. CT Carp Future – Jet Fish – 32,29 Kg
  6. CT Koniferum – 31,69 Kg
  7. CT Cumi – 30,84 Kg
  8. CT Stainless steel carp team – 30,08 Kg
  9. CT SK team – 26,74 Kg
  10. CT ToFra – 26,42 Kg (8
  11. CT Kobra – 25,64 kg
  12. CT FOR FUN – 9,62 Kg

Největší ryba:

CT RSLZ Luhačovice – Kapr obecný 10,20 Kg

Celkem se ulovilo 114 Ks ryb – 591,89 Kg (zapsané úlovky).

Poděkovaní:

  • Rybaření PRO Prostějov – za doplňkové ceny

________________________________________________________________________

Výsledky podzimních kaprařských závodů 15. – 16. 9. 2018

Zúčastnilo se:      32 závodníků

Ulovilo se:             263,9 kg kapra (59 ks)

Pořadí:
1. Jan Kurtin                          32,38 kg
2. Jaroslav Petráš                 25,2 kg
3. Marek Fichtel                    24,83 kg

Dětská kategorie:  David Čunek  – 14,52 kg

Ženská kategorie: Michaela Surovcová

Nejtěžší ryba:
Michaela Surovcová     8,86 kg

Poděkování sponzorům:
KOVIN FISH s.r.o. rybářské potřeby, Miroslav Gottfried – MIRALAND, Rybářství Přerov, Myslivecké sdružení Ostrata, Rybářství Přerov A.s.

__________________________________________________________

Jarní kaprařské závody 24 hod. 23. – 24.06.2018

Zúčastnilo se:      43 závodníků

Ulovilo se:             194 kg kapra (51 ks), 4 ks jesetera, 2 ks candáta

Pořadí:
1. Marek Fichtel            40,39 kg
2. Daniel Langer           26,06 kg
3. Peter Ošinský           20,4   kg

Nejtěžší ryba:
Adam Zgarba        8,77 kg

Poděkování sponzorům:
KOVIN FISH s.r.o. rybářské potřeby,  RYBAŘENÍ PRO rybářské potřeby, FASÁDY ZLÍN – Ivar Taufer

___________________________________________________________________________________________________

Výsledky Carp Cup Ostrata IV. (19.04 – 22.04.2018)

  1. CT Sportcarp – (Petr Bařina)    
  2. CT Big carp Baits 2 – (Dušan Mikulčicky, Karel Černoch,Lucie Mikulčická)                           
  3. CT Duo Carp (Daniel Langer, Michal Jurča)        
  4. CT PM Carp Zelifishing – (Ivo Hrtáň, Ondřej Mišun)
  5. CT CarpGANG – (Honza Kurtin, Adam Zgarba)
  6. CT BORA Carp team – (Bocheza Jan, Miroslav Rajek)
  7. CT KRAKATIT – (Kubiš)
  8. CT Big carp Baits 1 – (David Orsag, Robin Eliáš, Monika Křůpalová)
  9. CT Čudlaři – (Radek Olša)
  10. CT Carp tým Bury-Bici – (Petr Bureš)
  11. CT Valaši – (Daniel Michl, Marek Fojtíček)
  12. CT Kobra – (Jakub Rafaja, Dalibor Kobylík, Julie Řeháková)

Největší ryba:

CT BORA Carp team – (Bocheza Jan, Miroslav Rajek)  – Kapr obecný 72 cm 9.57 kg

Celkem se ulovilo 134 Ks ryb – 661,21 Kg

Poděkovaní:

  • rybářství KOVIN – FISH – za doplňkové ceny
  • hračkářství MIRA – LAND – za doplňkové ceny

________________________________________________________________________

Výsledky VI. podzimních kaprařských závodů 16. – 17. 9. 2017

Zúčastnilo se:      55 závodníků

Ulovilo se:             265,5 kg kapra (61 ks), 26,5 kg amura 5 ks, 4 ks jesetera

Pořadí:
1. Adam Zgarba            47,9 kg
2. Jan Staněk                 24,5 kg
3. Daniel Langer           16,1 kg

Dětská kategorie:  David Čunek  – 16,9 kg

Nejtěžší ryba:
Adam Zgarba        9,16 kg

Poděkování sponzorům:
KOVIN FISH s.r.o. rybářské potřeby, Miroslav Gottfried – MIRALAND, Rybářství Přerov, REFLEX Zlín s.r.o.

____________________________________________________________________________________

Výsledky V. jarních kaprařských závodů 20. – 21.05.2017

Zúčastnilo se: 54 závodníků

Ulovilo se: 394,33 kg kapra (102 ks), (17,5 kg) 3 ks amura, 3 ks jesetera,

Pořadí:
1. Zdeněk Hudec        52,53 kg
2. Adam Zgarba         50,23 kg
3. Daniel Langer         38,77 kg

Největší ryba:

Jan Bocheza   Amur    83 cm

Dětská kategorie:

Lukáš Vráblík              20,06 kg

Ženská kategorie:

Iveta Neznalová         10,43 Kg

Poděkování sponzorům:
KOVIN FISH s.r.o. rybářské potřeby, Miroslav Gottfried – MIRALAND, rybářství GOLD – FISH,  nábytek GAZEL, Honza Staněk,

________________________________________________________________________

Výsledky IV. podzimních kaprařských závodů 10. – 11. 9. 2016

Zúčastnilo se:      50 závodníků

Ulovilo se:             219,2 kg kapra (99 ks), 3 ks amura, 4 ks jesetera

Pořadí:
1. Michal Jurča              18,8 kg
2. Michal Ptáček            18,4 kg
3. Lukáš Vítovský           14,7 kg

Ženská kategorie:  Barbora Stránská – 9,8 kg

Nejtěžší ryba:
Daniel Langer        5,6 kg

Poděkování sponzorům:
KOVIN FISH s.r.o. rybářské potřeby, Miroslav Gottfried – MIRALAND, rybářství GOLD – FISH, Leoš Mackovič Rybářství Přerov, Honza Staněk

________________________________________________________________________

Výsledky III. jarních kaprařských závodů 18. – 19. 6. 2016

Zúčastnilo se:      53 závodníků

Ulovilo se:             226,9 kg kapra (65 ks), 3 ks amura, 5 ks jesetera, 3 ks candáta

Pořadí:
1. Stanislav Čaloun          26,92 kg
2. Zdeněk Sochanič         22,60 kg
3. Karel Hradil                  17,05 kg

Nejtěžší ryba:
Václav David        7,4 kg

Poděkování sponzorům:
KOVIN FISH s.r.o. rybářské potřeby, Miroslav Gottfried – MIRALAND, rybářství GOLD – FISH, Leoš Mackovič Rybářství Přerov, BIO-MIO spol. s r.o., Lukov, Ondřej Šafránek, nábytek GAZEL, Honza Staněk, Jara Polony, Lubomír Polony

________________________________________________________________________

6.4.2016 Výsledky JARNÍCH VLÁČECÍCH A MUŠKAŘSKÝCH ZÁVODŮ

Výsledky:
zúčastnilo se – 31 závodníků
 
                             ulovilo se – 176 pstruhů
                                           2 candáti
                                           1 okoun
 
Muškaři:                                                              Vláčkaři:
 
1. Rostislav Killar   –  4675 bodů                        1. Michal Jurča           –   3455 bodů
2. Daniel Burdík     –  4390 bodů                        2. Michal Matyaštík   –   2790 bodů
3. Martin Lanča      –  3071 bodů                        3. Leoš Hořčica          –   1260 bodů
 
Dětská kategorie:
 
1. Václav Tarabus   –  2352 bodů
 
 
Poděkování:
 
Ing. Ivar Taufer – Fasády Zlín, KOVIN FISH s.r.o. rybářské potřeby, Miroslav Gottfried – MIRALAND, GAZEL – nábytek, BIO-MIO spol. s r.o., Lukov, Ondřej Šafránek, Marek Vavruša

IMG_3091