Diskuse

102 thoughts on “Diskuse

 1. Franta

  Zdravím
  jak to u vás vypadá s rybami? myšleno jaký je třeba doposud největší kapr který se ulovil? a co jiné druhy ? díky za reakci.

  Reply
 2. David

  dobrého dne?, nějaké info ohledně dírek?, chytá se na držkové zítra?

  Reply
 3. Pepa Kohoutek

  Zdravím Vás,
  pokud bychom se rozhodli pro Vaši vodu na příští rok s uspořádáním Retro Srazu (lov s náčiním z dob první Republiky a pozdějším do roku 89`), co je potřeba udělat pro to, abychom se domluvili?

  Stran sociálního zařízení, nikde se nezmiňujeme, jedná-li se o „porcelán“ nebo „suchou“ variantu a také jsem nenašel bližší info k možnostem stravování ( kuchyně a pivko)

  Jezdí nás tak 6 dospělých a 3 děti.

  Dá se u Vás při tomto počtu domluvit skupinová povolenka a chytají u Vás děti zdarma? Na námi dosud navštívených vodách to možné je. Ryby vždy pouštíme – to jen pro upřesnění.

  Většinou jezdíme na 3 dny lovu non-stop. Bazénová podložka a velký podběrák je samozřejmostí.

  Děkuji za informace! Pepa

  Reply
 4. Marek

  Zdravím všechny
  Na Ostratu duháky sadit nebudeme,budeme vláčet a muškařit na Vlčkové.Marek

  Reply
  1. Petr

   Dobrý den, kdy se zahajuje u vás sezoná kaprařská ? díky za info
   s pozdravem Petr

   Reply
   1. Marek

    Zdravím, kaprařskou sezónu zahajujeme 1.4. v 7 hod.,jste všichni zváni.
    Marek

    Reply
 5. Mikl

  Zdravím Marku, o jakém záložním revíru pro lov na dírkách je řeč?

  Reply
  1. Adam

   Zdravim, budete teraz na jar nasadzat do ostraty duhaky ??? Dakujem za odpoved

   Reply
 6. Marek

  Zdravím všechny (i hulváty)
  Letos na Ostratė dírky neproběhnou, máme však v záloze další revír, bohužel nás zatím brzdí administrativa,tak snad příští víkend,Marek

  Reply
 7. Marek

  Čau kluci,na podzim pstruhy sadit nebudeme,bude probíhat vláčení na štiky a candáty Marek

  Reply
 8. ValašiFishTeam Majkl

  Maroško prosímtě mohl bys zodpovědět také Nás to zajímá díky Majkl

  Dobrý den,

  doslechl jsem se, že již nebude nádrž Ostrata osazena pstruhem a že se pstruhy na rybníku končíte…? Můžu se zeptat co je na tom pravdy?

  Reply
 9. LaMa

  Dobrý den,

  doslechl jsem se, že již nebude nádrž Ostrata osazena pstruhem a že se pstruhy na rybníku končíte…? Můžu se zeptat co je na tom pravdy?

  Reply
 10. ValašiFishTeam Majkl

  Zdarec všem rybářským neumělcům co jsou schopni říkat o nezarybněnosti Ostraty a i o nezarybněnosti ostatních rybníků spousty hloupých slov,přitom by měli začít u sebe co dělají špatně …..(nemám k tomu slov)

  Chlapy Já říkám ,že rybníček Ostrata ještě překvapí pač nikdy nebyl vypuštěn co se týká kousků nevýdaných viz.chycená velká štika a sumci atd…..jen vydržet a jít si za tím… zarybnění je super.
  Přiznám se i sám ,že pokaždé vnadím a rybařím abych měl co nejvíce záběrů pač není nic pěknějšího u vody než ten onen zvuk hlásiče a následná akce,ale to už je ta abstinence která je způsobená nedostatkem času…ale slibuju ,že jednou zaútočím na ty nevídané kousky hihi…
  Po dlouhé době jsme byli na cca.34hodin sednout na Ostratu s kolegou Radimem (ValašiFishTeam) a jen nahodili něco s PVA sačkem a věnovali jsme se spíše diskuzi u skleničky samozřejmě jedna ryba se dostavila ,ale bez práce to prostě nejde!!!,tož jsme se konečně rozhodli že zavnadíme poctivěj a když jsme se tomu začli věnovat tak výsledek se dostavil…podotýkám ,že při ulehání na lehátko v bivaku jsme používali uklidnovací větu „vklidu další už nebude,jdem spát“ celkem jich bylo asi 16kousků většina přece jenom pekáčovích ,ale ze tři byli okolo 70ti cm….
  Jen infíčko Pavlovi!!!
  Jelikož jsem měl prostor i tuto sobotu 13.08 jen přes den využil jsem ji a samotného mě překvapilo,že místo pekáčového přišel krásný bojovný JESETER 118cm (nevážen) a dva kapříci to vše během 8hodin na břehu přes den.
  Určitě jsem poslal fotku a věřím ,že ji Maroš zveřejní ať potvrdí má slova ,že nekecám…
  PS:na závodech určitě chytnem hovno,ale jdeme do toho !!!
  Chlapy zdůůůůř ValašiFišTeam zdraví
  ps: a pro holky Peťulu a Janičku pište Nám na valašifishteam@seznam.cz ty fotky uděláme

  Reply
 11. chlapáci

  Ahojte,minulý týden jsme strávili tři dny u vaší vody i když to byl risk, protože horké a dusné počasí nás málem na druhý den odrovnalo . Přes noc krásné záběry některé jsme neproměnily ale pár kaprů se podařilo.Po pár radách obsluhy rybníku jsme lovili i přes den.Dík za rady. Příjemné prostředí maximální spokojenost dík, těšíme se na příští navštěvu.
  chlapáci

  Reply
 12. Lemur

  Zdravím všechny. Ještě něco málo k nazoru Pavla… Dá se říct, že poslední cca 2 roky jsem skoro u každého vysazování. Ať jsou to pstruzi či kapři, takže to nejsou jen řeči… Voda je dle mého názoru zarybněná velmi dobře. Mám zde uloveno spoustu krasných kaprů a i pstruhů. Samozřejmě jsou dny, kdy nic nechytím, ale jelikož vím, že ryby zde jsou, přemýšlím nad tím, co jsem udělal špatně a co udělat líp, abych příště nějakou tu rybu chytil…

  Reply
 13. Pavel

  Dobrý den, chci se podělit o svých zážitcích, byl jsem již několikrát na nádrži Ostrata a otevřeně musím říct, že jsem nikdy nic nechytil. O zarybnění se jen mluví, možná pár ryb aby se neřeklo, viděl někdy někdo, že by tam ryby dávali?????? Zde končím Fryšták to jistí Pavel

  Reply
  1. Jarda Směšný

   Ahoj všem,musím odepsat na komentář pana Pavla ze dne 24.4.2016.Chodím letos jako ostraha na Ostratě,takže mám celkem přehled kolik se chytlo ryb. Předpokládám že p.Pavel hodnotí lov kaprů. K tomuto názoru nic ve zlém mohu jmenovitě doložit že např.21.4.zde byly 2 kapraři kterým jsem prodal povolenku z toho p.Novosad odchytil 4 kapry na povolenku chyť pusť ,pan Vítek1 ks kterého si odnesl domů.Tyto pány osobně neznám ale pokud je p.Pavel zná, může se jich zeptat … . Dne následujícího u ostrova seděl starší pár opět kapr přes 60 byl vrácen zpět vodě.
   Sám jsem byl na lovu na položenou dvakráte z toho jeseter kolem 80 a pěkný šupináč podruhé mi štěstí nepřálo a tak to někdy prostě je . Ryba migruje podle počasí ,teploty vody i změny tlaku , no a pro rybáře je důležité mít v tomto i ve výběru místa štěstíčko.Takže přátelé děkuji za pozornost a zase u vody AHOJ !! Jaroslav Směšný

   Reply
  2. Honza Feeder

   Ahoj kluci
   Vzhledem k tomu, že jsme na Ostratě byli tento víkend a kamarád chytil cca 18 kaprů z nich největší mel 80cm a měl se podařili dva kousky co stály za řeč 65cm a 70cm, takže hodnotit Ostratu jako nezarybněnou mi přijde naprosto nesprávné, sám jsem několikrát na Ostratě nic nechytil a bylo to spíše neznalostí místních podmínek, ryb je tam moc a krásných, takže Pavle nejdřív poznej vodu a pak suď 😉 Ať to jezdí

   Reply
 14. Petr Vrann

  Dobrý den, jaké jsou ceny celoročních povolenek na nádrž Ostrata ? Děkuji.

  Reply
 15. Marek

  Zdravím,snažíme se,aby byla co nejlepší. Celoročně vysazujeme 2-3kg kapry a trofejni se nám začínají blížit 10 kg.Marek

  Reply
 16. marek.zako@seznam.cz Post author

  Zdravím,letos už jsme sadili dvakrát,dírky byly pouze dva vikendy,takže máme vysazeno i na vláčení a muškaření během února, další sazení plánujeme v půli března.Marek

  Reply
 17. Mira Gott

  Nevím jak to šlo Pavle o víkendu, ale v pátek jsem tam byl , chytačka super, 27 kousků,
  z toho 21 přes 32cm a jeden 43cm. Kamarád vedle 16 kousků . Myslím , že je rybník zarybněný dostatečně. Vzhledem k tomu , že povolení k dírkování moc revírů nemá,
  považuji cenu za přiměřenou.
  Děkuji provozovatelům . Jen tak dále. Svařáček byl super.

  Reply
  1. Pavel

   Tak je možné že ty ryby byly už ty o víkendu popichaný. V sobotu to moc nešlo a v neděli prý taky né. Každopádně tři rybky okolo třiceti čísel co maj necelý kilo vcelku mi přijde trochu drahý. Na Jestřabkách a jinde jsou ryby přes půl kila každá. 😉 Takže přikůpit větší kousky. 🙂

   Reply
   1. david

    Velikost ryb mi také přijde celkem malá. Ráno jsem 2 pstruhy pustil s tím, že jsou malí, ovšem dalšího jsem už nechytil… Co jsem zpozoroval za den, tak většina ryb byla v této velikosti..

    Reply
 18. Pavel

  Zdarec chtělo by to ten rybník trochu zarybnit! O víkendu se toho moc ne chytlo. A rybky taky malé za ty prachy. 🙁 Jedna chycena větší ryba u jednoho z mnoha lidí to nezachrání.

  Reply
 19. Jura

  Nazdar Marku,

  budeš tam v pátek 22.1. ?
  chtěly by jsme dojet asi cca. 5 lidí ti to tam trochu prochytat;)

  dík za info,ogaři ze Vsetína;)

  Reply
  1. Jarda

   U mě docela pohoda,slušně sem si zachytal sice pár záběrů propásl ale ovarem s teplou polívkou jsem si to vynahradil, jo a Libore je to o pohodě …

   Reply
 20. Radek

  Cau jak to vypada s dirkama? Snad mrazy vydrzi a bude se chytat o vikendu:) a jak berou?:)

  Reply
 21. M. Jordán

  Čau borci,

  v sobotu 14.11. super chytačka, za 3 hodiny 6 pstruhů (vláčka), dalších 10 jsem nezasekl, protože su amatér a neumím to a vedle mne malý Vašek tři kapříky přes padesát. Po dlouhé době mě rybaření zase bavilo a kdyby v neděli nepršelo, šel bych zas. V sobotu po většinu dne sluníčko – prostě celkově velmi povedený den, že mně to donutilo o tom napsat. Že se o areál vzorně staráte a je radost tam rybařit je vidět na první pohled. O tom, že se pomalu daří zvyšovat i zarybněnost této poměrně veliké nádrže jsem se v sobotu přesvědčil sám. Velké díky.

  P.S. Jardo, dlužím ti 20 kč za kafe. 🙂

  Reply
  1. Vladimir Tomi

   Velké poděkovaní Markovi a Jardovi, že byli mými sponzory, a že podpořili Mezinárodni Noc bojových uměni. Moc si toho vážím. Děkuji. S pozdravem Lada Tomi.

   Reply
 22. marek.zako@seznam.cz Post author

  Reakce na komentář Jardy Směšného ze dne 11.11.2015:
  Ahoj Jardo, pstruhů jsme vysadili dost, a jak je vidět, je to na úlovcích poznat.
  Zdraví Marek

  Reply
 23. Rosťa

  Ahoj Máro, jak to vidíš se pstruhama a kdy plánuješ podzimní závody?
  Rosťa

  Reply
  1. Jaroslav Směšný

   Ahoj všem,dnes super muška-od 14 do14 .50 hod 19 kousků na hrázi-DOPORUČUJI!!!!

   Reply
 24. Tomáš

  Jak to bude na závodech? budou se místa losovat? A kolik lidi už je přihlášeno??? Děkuji!!!

  Reply
 25. STUART

  Čau Mari ďik za supr víkend Jeseteři brali jak blbý a bude i supr video předáme osobně! Pozdravuje STUART + POPICI 🙂

  Reply
 26. marek.zako@seznam.cz Post author

  Ještě dodatek k Pepinovi (dotaz ze dne 1.6.). Samozřejmě, pokud budete chtít chytat dál po zasakování první ryby, lze si doplatit. Další povolenka je se slevou 50,- Kč. S pozdravem Marek Žákovský

  Reply
  1. Petr

   Zdravím je možné si u vás postavit stan ze soboty na nedelu od 8:00 rano do nedele denni chytani s nocnim chytanim do nedele do 17:00 je to mozne ? diky Petr

   Reply
   1. marek.zako@seznam.cz Post author

    Dobrý den, můžete přijet a postavit si stan. Na všem se domluvíte přímo na nádrži se správcem. Ceny povolenek najdete na našich stránkách. S pozdravem Marek Žákovský

    Reply
 27. Stuart

  Krásný a překrásný víkend a super zavody.!! Super věc od pořadatelů obsluhy a dalších spoluorganizatorů! Dále skvělý kolektiv a super zábava jak přes den i tak v noci! Počasí podle obednavky vyšlo i úlovky byly super a tak dále 🙂 dále foto jsou ja cestě a pozdravuje STUART, POPICI, MARUSKA 😛
  Dik všem

  Reply
 28. Vlasta Brhel

  Perfektni vikendove chytani na Ostrate.Pekne upraveny areal a Hodne zarybneny rybnik.Podarilo se nam chytit 4 krasne kapry od 54-60cm.Moc dekujem a tesime se na dalsi vikendove chytani.

  Reply
 29. pepin

  Dobrý den.Jak se rozumí tomu, že při dosažení denního limitu je rybář povinen ukončit lov. Znamená to, že když chytnu kapra a zapíši ho do povolenky, že už dál nemůžu vůbec chytat? Je u vás možnost koupit něco na opékání a nebo nějaké pití a potraviny? A nemám podložku na ryby a nepůjčujete je? Děkuji za odpověď.

  Reply
  1. marek.zako@seznam.cz Post author

   Dobrý den, rozumíte tomu správně. Pokud si koupíte povolenku s rybou, tak po ulovení ryby musíte pruty sbalit a nemůžete dále chytat. Toto je obvyklé pravidlo. Na povolenku chyť a pusť můžete chytat celých 12 hodin, ale ulovenou rybu musíte vždy pustit. Občerstvení (pití, cigáro, klobása, drobné sladkosti) lze u nás zakoupit, ale běžné potraviny ne. Podložku na ryby Vám zapůjčíme. S pozdravem Marek Žákovský

   Reply
 30. VALAŠIFISHTEAM (Majkl a Radim)

  Vážení přátelé a vyznavači krásné pohodičky ….
  Jaro klepe na dveře a kapříci se Nám budí dne 11- 12.04. jsme my ValašiFishTeam podnikli krátkou dvoudenní výpravu na tento rybníček (překrásný) a není co dodat opět krása chytilo se 8 kapříků největší míra byla 59cm ….
  Při zvolení správné taktiky to prostě jde a kdo má rád rybolov a umí dát zpět vodě tak voda vrátí…..
  Nebuďme masaři a poďte do toho s Námi s láskou a citem ono to za to stojí…
  Pěkný den Valaši

  Reply
 31. Jarýsek

  Čau Máro. Včera jsme byly u Vás muškařit a super chytačka.Navíc výborné nedělní posezení a steak k tomu.Už se těším na další návštěvu…

  Reply
 32. Martin

  Dobrý den, dá se na vodě muškařit z belly boatu/pontoon boatu? Nebyla by nějaka mapka kde se da jezero přesně najít? Co je adresa v kontaktech tak je to jen adresa baraku a tak pro človeka co tam pojede poprvé by asi mohl být problém s blouděním… 🙂

  Reply
  1. Anonym

   Mapy.cz na google.cz staci jednoduse zadat: nádrž ostrata (nedaleko Slušovic)
   pote uz je to hracka.

   Reply
   1. Martin

    Super, dekuji za info… jakmile se pocasi trosku umoudri a casove budu stihat sem tam i s pontonem 😉

    Reply
 33. ján Vlček

  Ahoj chlapi.Chcem sa poďakovať za milé privítanie na vašom jazere ,aj s vínovicou (fajnou). Voda ,prostredie ,pstruhy,počasie…všetko bolo OK …V nedeľu sa chystá druhé kolo slovenských rybárov. Trošku Vám to tam rozprúdia …Určite nashledanou. 🙂 Perov Zdar.

  Reply
 34. VALAŠIFISHTEAM (Majkl a Radim)

  Ahojte kluci
  Dobrá zpráva,že je rozmrzlé ,stavil jsem se tam dnes v noci ze zvědavosti a nádhera romantikuš…. určitě přijedem zařádit…. už se těšíme….
  PS: Dejte info kdy budou závody 2015 ,neradi by jsme je prošvihnuli !!! ať přívlač nebo na položenou ???
  (ať se stihnem zařídit)
  U Vás to vždy stojí zato…

  Reply
 35. Majkl

  Dnes 22.02.2015 byla moc krásná Neděle
  a tím že jsem ji prožil naplno rybařením na dírkách u Vás na Ostratě (rybníku)
  kde to bylo moc super a rybičky brali 8kousků mluví za vše,to byl jedinečný a překrásně strávený den…..
  Děkuji a těším zas…..Majkl

  Reply
 36. PavelK.

  Sobota 7.2.2015 – ráno zhruba -5 st., led super – a co říci dál? No prostě parádní lov, krásné počasí, k tomu ještě posezení u zabijačkového kotle, fakt nemám co dodat!!! Marku děkuji za krásné zážitky!

  Reply
 37. Majkl

  Maróóóó kurňa ty jseš tam na tom ledě jak modelka moc pěkná fotka,to modré pozadí a sníh nemá chybu , jen to tam sázej……
  určitě přijdu už mám chuť na uzené a také mě to snad unese ten led….
  Je u Vás moc pěkná příroda a nejpěknější rybník…..
  Kdyby se tak všude starali .
  Nemohu opomenout komentář pana Zdenka ,jdi se zahrabat Zdeňo a radši se nauč pořádně chytat a pokud to neumíš nebo Ti to nejde tož koukej a kochej se přírodou a přiuč se od ostatních a pak mluv……
  Ale to neber jako přesvědčování určitě máš na ten názor nárok ,ale hanit se mohlo před dvěma lety ,rybníček jen zkvetá a rod od roku je lépe a víc….
  Majkl

  Reply
 38. david

  ono je pozitivní, že na nádrži vůbec nějaký led je, pokud začne mrznout, snad led zesílí rychle..

  Reply
 39. Jiřík P.

  Čau Mari!! jak to vypadá s dírkama?? už mam pstruholovící abstˇáček 😀

  Reply
 40. Luba a Petra

  Ahojte Mari, Jardo a všichni rybáři co mají rádi Ostratu. Krásně prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku. Už se těšíme na dírky.

  Reply
 41. Zdenek

  Dobrý večer, jsem poměrně častým návštěvníkem Vaší nádrže. Vzhledem častým návštěvám musím, ikdyž nerad konstatovat,že zarybněnost revíru je žalostná. V nejbližších dnech se mají na tomto revíru odehrávat závody (muška,vláčka), doufám,že nejsou tyto závody pořádány účelově k získání kapitálu pro pozdější zarybnění. Zdejší hospodář by se měl už chytit za nos a dát do pořádku.
  Nezlobte se je to tak, Petrův zdar
  dík Z.

  Reply
  1. marek.zako@seznam.cz Post author

   Vážený pane Zdenku, Váš názor se mě celkem dotkl, zvlášť, když jste (jak píšete) častým návštěvníkem naší nádrže. Myslím si, že v žalostném stavu byla nádrž před dvěma lety, po našem předchůdci. A jelikož vím, co pravidelně vysazuji, nemám důvod se chytat za nos. Přesto jsem rád za Váš příspěvek. Petrův zdar Marek

   Reply
   1. daniel

    si píšeš ty pozitivní recenze sám …se proberte ….nás tam přijelo 20 chytali 3dny v kuse +stany a chytli dohromady 1kapra…….těžké řeči od vás a skutek jen vysát kecama peníze z lidí ..

    Reply
 42. Majkl

  Chlapy jste kurňa dobří moc se mi u Vás líbí ….
  Jde poznat že rybník u Vás jen skvétá…
  Jen tak dál…
  Měl jsem sice časovou odmlku ,ale oto bylo moc pěkné překvapení ,že to dáváte stále od srdce …
  A to posezení u břehu bomba….tak to má být…

  Reply
 43. Rosťa

  Zdarec Máro, kdy vidíš se zahájení podzimní pstruhařské sezóny?
  Rosťa

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.